Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

FOTOLAJM/ Duke lotuar, të “zhytur” në baltë dhe të mbytur nga gazi, gazetarët e terrenit në raportimin “live” nga selia blu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e djeshme ka qenë e vështirë jo vetëm për demokratët që “luftuan” kundër demokratëve, por edhe për gazetarët.

Gazetarët e terrenit që raportonin drejtpërdrejt zhvillimet më të fundit, kanë pasur vështirësi të shumta në dhënien e informacionit.

Ata janë përballur me gazin lotsjellës ashtu si edhe protestuesit, vetëm se gazetarët ishin duke bërë punën e tyre, e të tjerë me ujin me presion që iu është lëshuar.

Mëposhtë janë disa nga fotot e gazetarëve në terren gjatë raportimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img