Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

FOTOLAJM/ Degët e thara rrezik për qytetarët, priten pemët te rruga “Andon Zako Çajupi” në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në rrugën “Andon Zako Çajupi”, pranë shkollës “11 Janari” në Tiranë janë prerë degët e thara të pemëve.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga NeësBomb.al degët e thara të pemëve, që ishin një rrezik për qytetarët janë prerë tashmë.

Puna vijon ende pasi shkallët dhe mjete të tjera që shërbejnë për prerjen e pemëve, janë ende në rrugë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img