Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

FOTOLAJM/ “AUDI” me targa të personalizuara në të cilën humbi jetën Erigers Mihasi dhe miku i tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Atentati me armë zjarri i nodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë la të vedkur në vend dy persona, Erigers Mihasin dhe Armand Dumanin.

Ata po udhëtonin me një “AUDI A7”, në pronësi të Erigers Mihasit në momentin që janë qëlluar nga një mjet tip “Toyota” që u gjet e djegur më vonë në zonën e Thumanës.

Siç sihet edhe nga foto, 32 vjeçari Erigers Mihasi e ishte personalizuar targën e makinës “AB 008 EM” me inicialet e tij. Burime për mediat bëjnë me dije se ai kishte vetëm pak javë që e kishte marrë këtë makinë, por fatkeqësisht në këtë mjet ai humbi edhe jetën.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img