Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

FOTOLAJM/ 79 vjeçe dhe nuk dorëzohet, Luljeta Bozo shkon me bastun në seancë, ministrja e pret në oborrin e Kuvendit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e PS Luljeta Bozo ka marrë pjesë sot në seancën e radhës plenare. Edhe pse 79 vjeçe, ajo nuk dorëzohet dhe ka vendosur të qëndrojë bashkë me kolegët e tjerë. Sot, ajo është fotografuar në oborrin e Kuvendit duke u mbështetur në një bastun.

Mosha dhe vitet për të janë thjesht numra.

Teksa Bozo i afrohet hyrjes së Kuvendit duke ecur me bastun, e para që e pret është ministrja e Bujqësisë Frida Krifca. Po aq “e habitur” sa ne që shohim këtë foto duket dhe ministrja, e cila me një vështrim ngulmues pret deputeten e PS të afrohet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img