Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

FOTOLAJM/ 12-vjeçarja udhëton nga Tropoja në Tiranë për të dhuruar flokët për gratë me kancer gjiri

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jona Mulaj është një vajzë 12-vjeçe nga Tropoja, e cila ka zgjedhur që të bëjë një gjest human për gratë që përballen me kancerin e gjirit.

Screenshot 15 23

Ajo ka ardhur posaçërisht sot në Tiranë për të dhuruar flokët e saj të gjatë, të cilët do të bëhen paruke për gratë dhe vajzat që preken nga sëmundja e rëndë.

Screenshot 16 26

12-vjeçarja u shpreh se me gjestin e saj dëshiron që të bëjë të lumtur çdo grua që lufton me kancerin e gjirit. “Dua të bëj një grua të lumtur, sikur të ishte mami im”, ka thënë Jona.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img