Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Fotoja e Spitalit Psikiatrik në Vlorë, Mero Baze tallet me Presidentin: Ilir Meta e paska gjetur godinën e spitalit të vet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Mero Baze, ka ironizuar një postim të zëdhënësit të presidentit Ilir Meta, Tedi Blushit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Baze shkruan se Ilir Meta e ka gjetur godinën e spitalit të vet.

Më tej ai ironizon duke thënë se Meta ka dërguar edhe stafin e tij për të parë kushtet e spitaslit që do t’i duhet pas 26 prillit.

Kujtojmë se vetë Tedi Blushi postoi një foto të spitalit psikiatrik në Vlorë duke thënë se aty do ta ketë vendin kryeministri Edi Rama pas zgjedhjeve.

“Më në fund një lajm I mirë. Ilir Meta e paska gjetur godinën e spitalit të vet në Vlorë. Paska dërguar dhe stafin ta inspektojë për kushtet. Do ti duhet deri më 26 Prill”,- shkruan Mero Baze.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img