Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fotoja e çiftit çek, postuan në ‘’Facebook’’ flamurin shqiptar dhe udhëtimin e tyre në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d74868f1c9e58766ed0d2828f322815

Çifti që pati fatin tragjik të vritet në Prekal të Dukagjinit dje, kishte postuar ditë më parë plot entusiazëm se do bënin një udhëtim në Shqipëri, madje kishin postuar edhe foto nga udhëtimi turistik në Shkodër.

Michal Svatos dhe Anna Kosinova kishin publikuar albumin “Përshëndetje nga Ballkani”. Fillimisht ata shkuan në plazhin e Rrjollit në Velipojë dhe më pas në Dukagjin ku u vranë.

cifticek

Foto nga albumi, promovonin Shqipërinë, ku u vranë barbarisht

LEXO EDHE:

MASAKROHEN ME AUTOMATIK DY TURISTE ÇEKE, MAKINA HIDHET NE HUMNERE

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img