Fotografi Endrit Mërtiri: E dua Çiljetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 27-02-2015 Fotografi Endrit Mërtiri: E dua Çiljetën

Fotografi Endrit Mërtiri këtë herë ka shkrepur një foto për këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Çiljeta pozon me një pellush të zi duke nxjerrë në pah këbët e saj dhe duke evidentuar linjat trupore.

“I love this girl” (E dua këtë vajzë), shkruan fotografi Mërtiri tek publikon në profilin e tij këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01100492477417
array(1) { ["section"]=> string(44) "fotografi-endrit-mertiri-e-dua-ciljeten-4543" }