Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Fotogaleri: Thaçi i emocionuar, falenderon qytetarët për pritjen në Morinë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fcb2124a260b8ea52563baf1fddd7f52

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi falenderon qytetarët që e pritën mes brohoritjeve në pikën kufitare të Morinës.

Thaçi u kthye sot nga Haga përmes aeroportit të Rinasit, e më pas u largua drejt Kosovës. Ai tha se lidhur me intervistën në Prokurorinë Speciale do të flasë ditën e nesërme.

“Një falënderim nga zemra për Ju motra e vëllezër, që në këtë kohë të vështirë jo vetëm për shkak të pandemisë, sot më keni pritur krahëhapur si gjithmonë. Mirënjohje dhe falënderim për të gjithë qytetarët e Kosovës tonë krenare. Gjithmonë me Ju! HTH,” shprehet Thaçi në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img