Fotogaleri / Ky fshat i braktisur ka ngrirë në kohë

Publikuar tek: bota, më 15:01 11-06-2015 Fotogaleri / Ky fshat i braktisur ka ngrirë në kohë

Fotografitë e realizuara në fshatin e braktisur e të përpirë nga natyra janë befasuese. Fshati u ndërtua posaçërisht për peshkatarët dhe familjet e tyre që tashmë e kanë braktisur.

{gallery}kine1{/gallery}

Fotografitë janë realizuar në fshatin e pabanuar kinez nga Tang Yuhong. Në Arkipelagun e lumit Yangtze ka më shumë se 394 ishur nga të cilët vetëm 18 prej tyre janë të banueshëm.

{gallery}kine2{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes “Mbreti i unazave” në moshën 93 vjeçare
Lajme të këqija për konsumuesit e urinës së devesë »
Article Logic
Execution time: 0.01061487197876
array(1) { ["section"]=> string(55) "fotogaleri-ky-fshat-i-braktisur-ka-ngrire-ne-kohe-13299" }