Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO ZYRTARE/ Basha mban sytë ulur, Gaz Bardhi shikon Bashën ndërsa Flamur Noka…Gridën, detajet që nuk u vunë re, mungon Berisha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

85063825019acd7b024db14822703000

Lulzim Basha ka publikuar në faqen zyrtare në rrjetet sociale një foto me ekipin e PD që do të hyjë në zgjedhjet e 25 prillit të këtij viti.

Duke parë foton me imtësi, bie në sy fakti se ndryshse nga gjithë ekipi, Lulzim Basha, përvecse është i ulur në karrige përpara një tavoline, nuk I ngre sytë nga aparati, por i mban sytë poshtë. Asnjë drejtues tjetër i PD nuk I ka sytë ulur.

Dhe pot ë shohësh foton me imtesi, veren se edhe Gazmend Bardhi nuk sheh nga aparati për një foto zyrtare, por sheh se cfarë po bën Lul Basha.

Ndërsa në rreshtin e dytë, më interesant është Flamur Noka, që nuk sheh as aparatin fotografik, as Lul Bashën por…Grida Dumën.

Të tjerët janë më të përqëndruar në foton zyrtare, ndërkohë që në foto mungon Sali Berisha, lideri historik i kësaj partie.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img