Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

FOTO/ Wanda në formë! Bukuroshja “lajthit” fansat nga pishina

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Verës po i vjen fundi, por jo për Wanda Naran. Bashkëshortja e lojtarit të PSG, Mauro Icardi, vijon të shijojë pushimet.

 Së fundmi, ajo ka shpërndarë një foto nga pishina, ku duket tejet e “nxehtë”. Si herët e tjera, edhe këtë radhë, Nara nuk e ka problem të tregojë format e saj.

Nëse Icardi është dëmtuar dhe nuk do mund të jetë në fushën e lojës, bukuroshja e njohur është në ditët e saj më të mira. Këtë gjë e verteton edhe trupi i saj, kaq seksi…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img