Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

FOTO/ Wanda Nara në “Top formë”, merr vëmendjen e të gjithëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara shfaqet përsëri në top formë. Një foto e publikuar në rrjetet sociale tregon mirë fizikun e saj dhe format “bombastike”.

Bashkëshortja e Mauro Icardit nuk e humb për asnjë moment vëmendjen e fansave, por e kundërta ndodh me Icardin.

Aktualisht sulmuesi argjentinas i PSG duket totalisht jasht planeve të parizienëve. Interes të madh për sulmuesin ka shfaqur Manchester United i cili me situatën e krijuar kërkon një sulmues tipik për vijën e parë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img