Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO/ Ushtarja kosovare e armatosur deri në dhëmbë, shfaqet me snajperin 14 kg në duar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Kosovë prej dy ditësh ka filluar stërvitja e përbashkët ushtarake mes forcave amerikane dhe kosovare në kuadër “Defender Europe 21”.

Pjesë e kësaj stërvitje ka qenë edhe ushtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Në foton e publikuar nga Ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, vihet re ushtarja e Kosovës, e cila mban snajper prej 14 kilogramësh në duar, raportojnë mediet në Kosovë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img