Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

FOTO/  Turistja del “topless” para pushuesve në plazhin e Jalës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në plazhet e Shqipërisë, të dalësh nudo është tabu dhe e palejuar, por mesa duket nuk është e njëjta gjë për turistët e huaj.

Disa prej tyre nuk e kanë aspak problem të dalin nudo në plazhet publike.

Së fundmi një turiste e huaj ka dalë “topless” në plazhin e Jalës, përballë pushuesve që po  pushonin aty, mes tyre edhe fëmijë.

Plazhistët kanë parë “të hutuar” veprimet e gruas, por nuk kanë reaguar dhe kanë vazhduar të shijojnë rrezet pranë bregdetit.

 

Më shumë
spot_img
spot_img