Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

FOTO/ Turistët shijojnë Tiranën, Veliaj: Mirë se erdhët në Tiranë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tirana është hapur dhe gëlon çdo ditë nga aktivitete të ndryshme. Turistët e parë kanë ardhur sapo masat anti-covid u lehtësuan dhe po shijojnë qytetin plot diell, kulinarinë shqiptare dhe jo vetëm

Postimi i Velaijt me foto në rrjetet sociale:

“Mirë se erdhët në Tiranë!  – në qytetin plot diell , ushqime të shijshme  dhe vende magjike për të vizituar ! #tiranaisopen #TiranaEuropeanYouthCapital2022”.

Më shumë

spot_img
spot_img