Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

FOTO/ Tregoi se ishte i dashuruar brenda BB VIP, ish-banori prezanton për herë të parë partneren

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur ndodhej brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Arbër Sulstarova foli shumë për vajzën që i kishte rrëmbuer zemrën.

 Mirëpo, ndonëse e përmendi gjatë gjithë kohës së qëndrimin brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, Arbëri asnjëherë nuk i përmendi emrin.

Së fundmi, ka qenë dasma e Ilir Shaqirit ajo e cila na mundësoi dhe njohjen me partneren e Arbërit.

Është Arjola ajo e cila ka ndarë me ndjekësit një video ku ai shfaqet teksa partnerja i dhuron një puthje në buzë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img