Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

FOTO/ Tirana mbushet me postera kundër Vangjel Dules: Para se të votosh numrin 11, mendo për Çamërinë! Mendo për jugun e Shqipërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarët e Tiranës kanë dalë kundër kandidimit të Vangjel Dules, pasi kryeqyteti është mbushur me postera kundër kryetarit të PBDNJ-së.

“Para se të votosh Nr.11, Vangjel Avdullahun, mendo Çamërinë. Mendo Jugun e Shqipërisë”, shkruhet në postera.

Dule kandidon nën siglën e koalicionit Partia Demokratike-Aleanca për Ndryshim, por kandidimi i tij në të njëjtën listë me kreun e PDIU-së, Shpëtim Idrizin, ka ngjallur shumë debate.

Nuk dihet nëse këto postera janë shpërndarë nga qytetarë të thjeshtë apo nga përfaqësues të partisë së çamëve, pasi mes PDIU-së dhe PBDNJ-së shpeshherë ka patur debate të forta.

175680261 211420970409451 1355447654251129008 n
177357632 3555433491225063 4862459376328330970 n
176957015 465522051392941 8912041565184819924 n 1
176994432 293459358826071 3563930857943308697 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img