Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

FOTO/ Të shtëna me armë në një karburant, italiani plagos shqiptarin dhe “lan rrugën” në gjak, dërgohet me helikopter te Trauma

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar me viktima, ka ndodhur dje në Itali, por që sot është bërë publike nga mediat vendase.

Në orët e vona të natës në një lokal në Massa Lombarda, një 41-vjeçar italian ka qëlluar me armë një shqiptar, duke e lënë të plagosur. Policia e arrestoi dhe tashmë akuzohet për tentativë vrasje.

Shqiptari i cili dergjej në mes të rrugës, u transportua me helikopter në spitalin e Traumës në Cesena ku iu nënshtrua një ndërhyrje në këmbë. Nuk dihet ende shkaku i kësaj plagosje teksa autoritetet po punojnë për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img