Foto të rralla, kur Sali Berisha takonte Bashar al Assad-in (Foto)

Publikuar tek: politike, më 21:31 21-04-2017 Foto të rralla, kur Sali Berisha takonte Bashar al Assad-in (Foto)

Një dokumentar gjerman ka publikuar disa foto të rralla të ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë takimit me presidentin sirian Bashar al-Assad.

Në fotot e publikuara në dokumentarin për Ligën Arabe nga televizioni gjerman, besohet se Berisha, në atë kohë President i Shqipërisë, u takua me Assadin dhe liderat e tjerë të vendeve arabe gjatë futjes së Shqipërisë në lidhjen islamike.

we4tr4t34t3th.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Petrit Vasili dhe Monika Kryemadhi bëhen gati për betejë. Kujt i kanë shpallur sfidë?
Si do paralizohet Shqipëria të hënën, nga Miloti, tuneli i Elbasanit.... Ristani zbulon planin »
Article Logic
Execution time: 0.013875007629395
array(1) { ["section"]=> string(69) "foto-te-rralla-kur-sali-berisha-takonte-bashar-al-assad-in-foto-75998" }