Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

FOTO/ Të gjithë sytë nga mbesa e tij, por ja kush është vajza e Bujar Nishanit që Beniada nuk rreshti së e përmenduri në BBV

spot_img

Lajme të ngjashëm

Para se të bëhej pjesë e Big Brother Vip, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani.

Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë më të famshme epiteti si “mbesa e Nishanit” u harrua dhe Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve.

Gjatë gjithë qëndrimit në shtëpi, Beniada në asnjë moment nuk harroi të përshëndeste familjarët e saj, dajë Pashukun dhe të gjithë fisin në Shijak.

Pjesë e përshëndetjeve të Beniadës ka qenë dhe vajza e ish-presidentit Bujar Nishanit, Fiona.

“Përshëndes Fiona Nishanin, goca e Bujarit. Është një gocat më inteligjente në Shqipëri”, ka thënë Beniada në një nga përshëndetjet e saja në “ Big Brother Vip”.

Fiona është një vajzë e cila ka qëndruar larg mediave dhe vëmendjes të publikut. Nëse i hidhni një sy Instagramit të Fionës, followrsat e saj janë të paktë, por fotot artistike dhe të bukura nuk mungojnë.

Më shumë


spot_img

spot_img