Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ "Të çmendur" pas Malumës, ja çfarë po ndodh brenda koncertit në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb

Teksa numërojnë minutat që këngëtari kolumbian, Maluma, të ngjitet në skenë, fansat janë grumbulluar pranë hyrjeve kryesore duke u ngjeshur me njëri-tjetrin.

Nga fotot e ardhura pranë redaksisë së newsbomb.al, qytetarët shihen se mezi po presin që të shohin “ëndrrën” e miliona vajzave në të gjithë botën.

Të shumtë janë ata qytetarë të cilët prej dy vitesh kanë siguruar biletën për koncertin e famshëm të këngëtarit, koncert i cili u shty disa herë për shkak të pandemisë.

Më herët këngëtari kolumbian kishte publikuar një foto nga kryeqyteti, duke i treguar të gjithëve se ndodhet në Tiranë dhe me këtë rast duke i bërë dhe një publicitet të mirë Shqipërisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese