Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO/ Taulant Balla vesh çizmet dhe del në terren: Siç ju kisha dhënë fjalën banorëve…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, gjatë vizitës për të parë punimet e riparimit të Kanalit të Mesit në Librazhd.

Ai ka veshur një palë çizme dhe ka dalë për të takuar punëtorët në këtë kanal ujësjellësi.

Balla shkruan se ashtu siç u kishte premtuar banorëve, riparimi i Kanalit të Mesit u vjen në ndihmë banorëve të disa fshatrave.

“Librazhd Riparimi i kanaleve vaditëse është detyra kryesore në këto ditë. Siç ju kisha dhënë fjalën banorëve, po vijon puna për riparimin e Kanalit të Mesit i cili u vjen në ndihmë banorëve të disa fshatrave”,- shkruan Balla.

cover 1 1
covber 2
3 10

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img