Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

FOTO/ Spartak Ngjela kapet “mat” në krah të biondes misterioze, çfarë e “sikletosi” avokatin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Avokati Spartak Ngjela është parë së fundmi në Tiranë nën shoqërinë e një gruaja misterioze.

Ai bashkë me një grua bionde janë parë duke konsumuar kafe në Tiranë, ndërsa më pas janë larguar me makinë.

Nuk dihet nëse biondja është thjesht një mikeshë e Ngjelës apo kanë diçka më shumë.

Avokati është parë gjithë jetën si një burrë beqar dhe nuk i ka zbuluar asnjëherë romancat e tij, madje gjatë një interviste të bërë disa kohë më parë, Ngjela refuzoi të tregonte nëse ishte i dashuruar, por pranoi se ka raporte erotike me dikë.

“Është një pyetje që nuk flitet. Që kam raport erotik nuk diskutohet. Ajo është një çështje që e dimë vetëm unë dhe ajo tjetra. Jo të gjitha dashuritë janë sëmundje. Janë kënaqësi”, u përgjigj ai.

Kujojmë që ai njihet për komplimentet e shumta që u bën personazheve publike pa nguruar aspak.

Më shumë
spot_img
spot_img