Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

FOTO: Shpërthen në flakë apartamenti në Kamëz, nga zjarri dëmtohen dhe apartamentet e tjera të pallatit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një apartament ka shpërthyer në flakë në Kamëz. Policia njofton se zjarri ka rënë në katin e pestë të një pallati dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

“Rreth orës 11:25, në Kamzë, ka rënë zjarr në katin e 5 të një pallati. Sherbimet e zjarrfikses po punojnë për fikjen e zjarrit, ku ka vetëm dëme materiale, pasi është bërë evakuimi i menjëhershëm i banorëve. Grupi hetimor punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

Siç shihet nga foto, për shkak të materialeve që kanë marrë flakë dhe bien nga apartamenti në katin e pestë të pallatit, janë dëmtuar dhe apartamentet e tjera poshtë tij.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img