Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

FOTO/ Sherri me tre të vdekur në Athinë, zbulohet emri i njërit prej shqiptarëve që humbi jetën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Adil Tefa është njëri prej tre shqiptarëve që ka mbetur i vrarë nga ngjarja e rëndë e shënuar mbrëmjen e djeshme në Kato Patisia të Athinës.

Tefa ishte në makinë me një grua që drejtonte makinën tip “Mercedes” dhe që u përplas më motorin. Më pas Adil Tefa nxori armën dhe qëlloi drejtuesin e motorit, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

albsig

Babai i djalit që drejtonte motorin, ka parë skenën dhe në moment ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar autorin që plagosi djalin e tij, duke i shkaktuar vdekjen në vend.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img