Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

FOTO/ Sfidojnë Vllazninë në Champions League, Juventusi shkel në stadiumin “Loro Boriçi”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vllaznia do të luajë në raundin e dytë të Champions League. Pasi kaluan Ferencvarosin në turin e parë me penallti, vajzat shkodrane do të sfidojnë Juventusin.

Vajzat bardhezi të skuadrës italiane kanë mbërritur që ditën e sotme në Shqipëri dhe kanë shkelur në stadiumin “Loro Boriçi”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Juventusi ka publikuar edhe disa foto të lojtareve nga stadiumi i Shkodrës, ndërsa ditën e nesërme në orën 19:00 do të luhet edhe sfida e raundit të dytë të Champions League.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img