Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO/ Rama dhe Haradinaj bëjnë paqe, së bashku me Isa Mustafën dhe politikanë të tjerë ia shtrojnë me verë në Golem

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama, ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe ish-kreu i LDK-së, Isa Mustafa, janë mbledhur mbrëmjen e sotme së bashku në Golem për të pirë ndonjë gotë verë.

Tavolinës së tyre në hotelin Pinea, të cilin e inaguroi ditën e sotme kryeministri Rama, iu bashkuan edhe kryetari i PDK-së Enver Hoxhaj dhe analistët Mentor dhe Shpëtim Nazarko.

Në foto kryeministri Edi Rama duket që bisedon me Isa Mustafën, teksa të gjithë i ndjekin me vëmendje, ndërkohë që Haradinaj ndodhet përballë tyre.

Kujtojmë se marrëdhënia mes Ramës dhe Haradinajt nuk ka qenë e mirë, për shkak të padisë së kryeministrit shqiptar ndaj ish-kryeministrit kosovar, por duket se të dy kanë bërë paqe.


Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img