Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

FOTO: Radhë kilometrike pas aksidentit masiv te mbikalimi i Saukut, policia jep detaje

Lajme të ngjashëm

Radhë kilometrike pas aksidentit masiv te mbikalimi i Saukut, policia jep detaje

Radhë kilometrike janë krijuar pas një aksidenti masiv te mbikalimi i Saukut në Tiranë.

Vargu i makinave është krijuar përgjatë gjithë aksit nga TEG-u deri te mbikalimi, për shkak të devijimit trafikut.

Policia bën me dije se 5 makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa vetëm një person ka mbetur i lënduar. Në aksident është përfshirë dhe një kamion.

“Tek mbikalimi i Saukut, janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të mjeteve shtetasja I. D., rreth 28 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

LEXO EDHE: Aksident i rëndë te mbikalimi i Saukut, 5 makina përplasen me njëra tjetrën, ambulanca niset me urgjencë drejt vendngjarjes

Më shumë