Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

FOTO/ “Pranverë” në nëntor, qytetarë shijojnë fundjavën me diell në bregdet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse jemi në muajin nëntor, dielli vijon të jetë prezent dhe temperaturat e larta.

Kjo ka bërë që këtë fundjavë qytetarët të shkojnë në bregdet dhe të shijojnë motin e ngrohtë. Disa kanë shijuar dhe banjo dielli.

Siç shihet edhe në fotot më poshtë familjarë, të rinj dhe të moshuar shijojnë motin me diell. Pritet që edhe java që vjen të jetë me mot të qëndrueshëm, por që do të ketë edhe reshje shiu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img