Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Pornostarja shqiptare "çmend" fansat me fotot e nxehta

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Pornostarja shqiptare "çmend" fansat me fotot e nxehta
Faith Lianne është një nga modelet më të ndjekura në Instagram dhe me të drejtë.  Si një nga modelet më të suksesshme të “Onlyfans”, e apasionaur pas sportit, kryesisht futbollit dhe basketbollit, influencuese e mediave sociale Lianne di çfarë t’i japë ndjekësve. Ndonëse nuk ka patur mbështetjen e prindërve, 20-vjeçarja ka arritur të bëhet e suksesshme dhe ka mbledhur në Instagramin e saj plot 7.4 milionë ndjekës. Herë pas here vajza shqiptaro-italiane poston foto të “çmendura” me qëllimin për të provokuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Nëse i hedhim një sy Instagramit të bukuroshes vëmë re fotot e nxehta të cilat kanë marrë mijëra pëlqime si dhe komente. © Fotot e marra nga Instagrami i Faith Lianne
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Faith Lianne (@imfaithxo)

 
View this post on Instagram
 

A post shared by Faith Lianne (@imfaithxo)

 
View this post on Instagram
 

A post shared by Faith Lianne (@imfaithxo)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese