Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

FOTO/ Policia gjermane i DHURON njësisë speciale RENEA 200 palë KËPUCË

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b48e7aa58655fd5641f1a3aab95557c0

Policia Federale Gjermane i ka dhuruar njësisë speciale RENEA 200 palë këpucë shërbimi, të cilat kanë vlerën e 30 mijë eurove.

Lajmin e ka bërë të ditur ambasada gjermane në Shqipëri, e cila shkruan në rrjetet sociale se këpucët e shërbimit janë të standardeve evropiane të sigurisë në punë dhe zëvendësojnë këpucët e konsumuara të oficerëve.

“Policia Federale Gjermane i dorëzoi dje njësisë speciale RENEA dhe grupit të gatshëm të policisë (njësia Tiranë) 200 palë këpucë shërbimi me vlerë 30.000 euro. Këpucët e shërbimit janë në përputhje me standardet evropiane të sigurisë në punë dhe zëvendësojnë pajisjet personale të konsumuara të oficerëve dhe oficereve. Ndihma në pajisje u prit me mirënjohje nga komandantët e njësive”,- shkruan ambasada gjermane.

ambasada_gjermane.png

foto_1.jpg

foto_2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img