Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

FOTO/ Plas SHERRI në “Elbasan Arena”, tifozët e Baselit përplasen me policinë, efektivët i nxjerrin jashtë stadiumit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr ka ndodhur mes tifozëve të Baseli dhe forcave të policisë në ambientet e stadiumit “Elbasan Arena”, ku po zhvillohet ndeshja mes Partizanit dhe Baselit.

Tifozët zviceranë janë përplasur me efektivët që sigurojnë rendin në stadium, ndërkohë që disa prej tyre janë shoqëruar në polici.

Gjithashtu mësohet se të gjithë tifozët e Baselit janë nxjerrë nga stadium që të mos shkaktojnë trazira të tjera.

WhatsApp Image 2021 07 29 at 20.20.21 1

Më shumë

spot_img