Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

FOTO: E frikshme në Laç, trafikndarësja përshkon tej për tej makinën, shoferi në gjendje kritike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Laç. Një makinë si pasojë e shpejtësisë së lartë është përplasur me trafikndarësen, e cila e ka ka ndarë makinën në dysh.

Bëhet me dije se nga aksidenti i frikshëm ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Foto nga aksidenti

Më shumë

spot_img
spot_img