Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

FOTO/ Nuk do ta besoni! Klea Huta zbulon sa kg shtoi gjatë shtatzënisë (Tregon a ishte Elgiti në sallë gjatë lindjes)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

75d5cbf061b58bb7d63aefe7fedfd424

Ajo është një nga mamit më të reja të showbizz-it shqiptar, dhe gjithmonë e tregon përmes postimeve se sa e lumtur është. Bëhet fjalë për Klea Hutën, e cila pak javë më parë u bë nënë.

Sot Klea ka vendosur që të zhvillojë një mini-intervistë në Instastory me ndjekësit e saj. Pyetjet kanë qenë të shumta dhe Klea nuk ka përtuar t’i përgjigjet shumë prej tyre.

Dikush e ka pyetur se sa kg shtoi gjatë shtatzënisë dhe ajo ka thënë 19. A mund ta besoni? Pas lindjes ajo e mori veten shumë shpejt dhe u rikthye në formën e duhur.

19.JPG

Më pas, dikush e pyeti nëse Elgiti ishte prezent gjatë momentit të lindjes dhe Klea i është përgjigjur pozitivisht.

klea.JPG

Ajo e përshkroi momentin e lindjes si një nga momentet më të bukura të jetës së saj dhe tha se është në mëdyshje nëse do ta publikojë apo jo video e lindjes në youtube.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img