Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Foto nostalgjike nga Kuvendi, politikani socialist feston 75 vjetorin: Parandjenjë e dhimbshme për vitet e mbetura…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9e35c271bbec62e47ea008d7acdd903c

Politikani i njohur socialist Namik Dokle, i tërhequr prej kohësh nga jeta politike, publikon një foto nostalgjike duke ndjekur një seancë plenare në Kuvend, dhe shkruan se sot bën 75 vjeç.

Dokle shkruan se këtë stad të jetës jetës, përjeton mallin e pakthyeshëm të viteve të jetuara.

“Sot… 75 vjet. Kur njeriu arrin në këtë cak të jetës, përjeton mallin e pakthyeshëm të viteve të jetuara dhe parandjenjën e dhimbshme të atyre viteve (pak apo shumë?) që kanë mbetur për t’u jetuar…”, shkruan Dokle dhe ndan foton e mëposhtme.

159931627_3901857223245910_4860064009584890868_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img