Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO/ Nisin “ethet” e zgjedhjes së kryetarit të ri në PD, në selinë blu mbërrijnë materialet zgjedhore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të dielën e 13 qershorit në Partinë Demokratike do të zhvillohen zgjedhjet për kryetarin e ri të partisë, ku përballë Lulzim Bashës garojnë Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli.

Në selinë blu ditën e sotme kanë mbërritur materialet zgjedhore që do të përdoren në qendrat e votimit në të gjithë degët e PD në çdo zonë zgjedhore në Shqipëri.

Mesa duket, gjithçka është gati për zgjedhjet e 13 qershorit në PD, edhe pse akuzat kanë qenë të shumta nga kandidatët që janë përballë Bashës, pasi asnjë prej tyre nuk ka arritur të marrë listën e anëtarësisë.

7f922f05 61b7 4664 be18 078a803e1f88

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img