Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
39 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Foto nga vendngjarja e aksidentit në Tiranë, gruaja ndërron jetë nga përplasja me Volkswagenin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0734b404c060167818fab9ecf8803f46

Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm sot te ‘’Misto Mame’’ në kryeqytet. Newsbomb.al mëson se shkak është bërë parakalimi i gabuar i ‘’Volksvagenit’’.  E ndjera tentoi të kalojë rrugën dhe autobusi i dha përparësi, por ‘’Voklswagen’’-i po parakalonte. 

Aksident i frikshëm te ‘’Misto Mame’’ në Tiranë. Një grua e re, 35-vjeçare ka ndërruar jetë, duke patur fatin tragjik të mos mbijetojë.

Nga të dhënat e para mësohet se gruaja ishte duke kaluar rrugën, por makina tip ‘’Volkswagen’’ e ka përplasur.

Identiteti i gruas nuk dihet, por drejtuesi i mjetit quhet A.Cakaj. Policia është në vendngjarje dhe po heton për rrethanat.

Më shumë

spot_img
spot_img