Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

FOTO/ Në PD nuk e kanë problem, Genc Pollo i pashqetësuar kapet “mat” duke fotografuar votën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri Genc Pollo është kapur “mat” duke fotografuar votën, pasi kishte votuar për kreun e ri të Partisë Demokratike.

Ai shihet i qeshur duke i bërë disa herë fotografi votës së tij, ndërkohë që më pas i pashqetësuar fut telefonin në xhep dhe i drejtohet kutisë së votimit.

Ky është një tjetër skandal i këtyre zgjedhjeve në PD, pas listës së votuesve, ku një pjesë e madhe e anëtarëve nuk e gjenin emrin në listë dhe nuk u lejuan të votojnë.

Screenshot 23 3 2
pollff 640x339 1
Screenshot 24 2 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img