Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

FOTO/ Moti bën kthesën e papritur, cili është vendi që “u zgjua” i zbardhur nga dëbora për 1 qershor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndonëse jemi futur zyrtarisht në stinën e verës, duket se moti në Kosovë ka bërë kthesë.

Viset malore të Dragashit “janë zgjuar” të mbuluara nga dëbora mëngjesin e sotëm, ku data shënon 1 qershor.

Lajmin e ka bërë publik zyrtari i Nismës, Mevludin Krasniqi, i cili ka publikuar një fotografi nga vendi i quajtur Brodi i Dragashit.

Ditët e fundit në Kosovë ka patur rënie të temperaturave dhe edhe reshje shiu.

Më shumë

spot_img
spot_img