Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

FOTO/ Morena Taraku përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur këngëtares?

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shtruar në spital. Lajmin e ka bërë me dije ajo vetë përmes një fotoje të publikuar në Instastory.

Në foton e publikuar Morena ka treguar dorën me vigon, teksa është duke marrë serum. Nuk dihet gjendja e saj shëndetësore dhe as përse ka përfunduar në spital.


Më shumë