Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

FOTO/ Moment i sikletshëm për deputetin shqiptar, i grisen pantallonat në Kuvend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Xhavit Haliti, është përballur me një situatë të pakëndshme në seancën e sotme. Ky moment është kapur nga fotografët në sallën e Kuvendit.

Deputetit i janë grisur pantallonat, ndërsa ai nuk ka qenë në dijeni për këtë dhe ka lëvizur lirisht në sallë, por ky moment sigurisht nuk u ka shpëtuar kameramanëve.

Fotoja është publikuar nga mediet kosovare, teksa Haliti është duke u përkulur dhe i bien në sy pantallonat e grisura. Kuvendi i Kosovës ka mbajtur një seancë të jashtëzkaonshme ditën e sotme, ku u diskutua propozimi për ngritjen e çmimit të   energjisë elektrike, e cila u shoqërua me debate të shumta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img