Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

FOTO/ Modelja e njohur “sfidon” temperaturat, shfaqet me bikini në mes të dëborës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kendall Jenner është një nga modelet më të komentuara, e cila ka një numër të lartë ndjekësish në Instagram.26 vjeçarja duket se po e përballon mjaft mirë të ftohtin që ka mbërthyer botën. 

Së fundmi ajo postoi disa foto ku shfaqet e veshur vetëm me bikini të zeza dhe çizme të trasha në dëborë, duke sfiduar kështu temperaturat e ulta në Amerikë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img