Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

FOTO/ Mjeti përplaset me trafik-ndarësen, plagoset shoferi kosovar në Thumanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Thumanë-Fushë Krujë.

Mësohet se një mjet, duke devijuar në rrugë është përplasur me trafik-ndarësen dhe si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi, një shtetas kosovar.

makina
Mjeti i aksidentuar

I plagosuri është transportuar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img