Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
1kmh
0 %
Mar
29 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

FOTO/ Ministri shqiptar kapet ‘mat’ nën shoqërinë e një vajze, kush është punonjësja e Ministrisë së Kulturës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

485518a87178ebe481091c2b704314b6

Ministri në detyrë i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural në Kosovë, Besian Mustafa është parë në shoqërinë e një vajze.

Mediat kosovare shkruajnë se ministri i LDK-së, 37-vjeçari është parë në shoqërinë e Erolida Januzaj nga Istogu, e cila punon prej disa vitesh në Ministrinë e Kulturës.

Ajo është parë shpesh në shoqëri me ministrin, duke konsumuar kafe, ose një drekë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img