Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

FOTO/ “Met Gala 2022”, Kim Kardashian “ngjall” Marilyn Monroe, vishet si ajo në tapetin e kuq

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe njëherë tjetër parakalimi i yjeve në tapetin e kuq u bë kryefjala e mediave në të gjithë botën, ndërsa transmetimi live i të gjithë eventit u bë i mundur nga “Vogue”.

Këtë vit kodi i veshjes dhe tematika ishte: “Amerika: Një antologji e modës”, thënë ndryshe frymëzim nga moda amerikane ndër vite.

Ajo që ra më së shumti në sy ishte Kim Kardashian e cila kishte ndryshuar komplet. Nga një zeshkane seksi, Kim ishte kthyer në një bionde platin. E veshur me fustanin ikonë të Marilyn Monroe te “Happy Birthday Mr. President”, Kim i la të gjithë “gojë hapur” me hijeshinë dhe sensualitetin e saj.

Edhe këtë vit pati guximtarë dhe veshje të çuditshme, por pati dhe veshje shumë të bukura të cilat mund t’i gjeni pak më poshtë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img