Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Me pushime në ishull, zbulohet djali me të cilin është “arratisur” Kejvina Kthella

Shkruar nga Newsbomb
Pas një shkëputje të gjatë nga rrjetet sociale, pas daljes së bujshme nga shtëpia e Big Brother Vip, Kejvina është rikthyer dhe postimet në “Instagram” nga modelja s’kanë të ndalur. Së fundmi ajo ka treguar se është “arratisur” me pushime në Bali. Ajo po shijon plazhin dhe natyrën e gjelbërt e Indonezisë, por jo e vetme. Kejvina ka zbuluar se në këto pushime po shoqërohet nga vëllai i saj i vogël, i cili është mjaft i veçantë për modelen dhe këta e ka treguar edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip ku fliste shpesh për të. Kujtojmë se Kejvina, sa herë që flet për vëllain e cilëson si mbështetjen e saj më të madhe.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese