Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

FOTO/ Me kokoshka dhe Coca-Cola në duar, Yuri Kim shfaqet më sportive se asnjëherë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë është “zhveshur” komplet nga kostumi i zyrtares duke sjellë në “Javën e Amerikës” një Yuri Kim shumë ndryshe nga sa jemi parë ta shohim.

Ka qenë vetë ambasadorja e cila në llogarinë e saj në “Instagram”, ka publikuar disa foto nga aktiviteti i mbajtur ditën e sotme te “Reja” në kuadër të “Javës së Amerikës”.

albsig

spring

Në fotot e postuara ambasadorja shihet e veshur sportive teksa është duke parë një film me dhjetra qytetarë.

Në duar ajo mban Coca-Cola dhe kokosha, teksa u bën thirrje qytetarve që t’u bashkohen aktiviteteve të organizuara përgjatë kësaj jave.

Edhe më herët Ambasada Amerikane njfotoi se 100-vjetori i marrëdhënieve mes shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, do të shoqërohet me një sërë aktivitetesh festive.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img