Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Foto me Donaldin, Bora Zemani konfirmon pajtimin me aktorin: Na lini të kërcejmë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj. Ka qenë vetë Bora që vetëm pak minuta më parë me anë të një postimi në rrjetet sociale ka konfirmuar rikthimin me Donaldin.

Ajo ka postuar një foto ku shohet krah Donaldit, teksa shkruan “na lini të kërcejmë”.  Ky përshkrim krah fotos vjen pasi Bora do të jetë dhe moderatorja e “Dancing With the Stars”, ndërsa Donaldi me Romeon drejtojnë emisionin “Më lër të flas”.

Kujtojmë që Bora dhe Donaldi ka qenë çifti më i komentuar në media pas ndarjes, si dhe  lidhjen e Donaldit dhe Beatrix në “Big Brother”.

Pas daljes nga BBV, Donald ii dha fund lidhjes me këngëtaren dhe nisi dedikimit për Borën, dhe më në fund duket se “bora” u shkri dhe çifti është serish bashkë.

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img