Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

FOTO me djalin, Meta mesazh nga maja e Tomorrit

spot_img

Lajme të ngjashëm

11ff4dc92b9be3b66aadd69d5aba2f69

Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale me anë të një fotoje.

Kreu i shtetit shfaqet me djalin e tij, Besarin në malin e Tomorrit.

“Nga mali i shenjtë i Tomorrit, së bashku me Besarin, ju urojmë mirëmëngjes dhe një ditë të mbarë!”, shkruan Presidenti.

Meta ishte dje i pranishëm në malin e Tomorrit, ku nisi pelegrinazhi i përvitshëm, i shenjtë për besimtarët bektashinj.

metaaaa.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img